Rodionov Nikolaj Michaljovič (Moskva 1896 - 1970 Praha)
Odpoledne na pouti, signováno a datováno vpravo N. Rodionov 38., olej/plátno, 75 x 58 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |